Kingdom
Family
School

Вибір батьків, що інвестують в майбутнє дитини Вступ до школиarrow_right

Kingdom Family

Від перших кроків до успішного майбутнього

Kingdom Kids

Для дітей від 1 року

Класи підготовки до школи

Kingdom Preschool

Для дітей за 2 роки до школи
Для дітей за 1 рік до школи

KINGDOM Family School

Набір у 0, 1, 2, 3 класи

Дозвілля після уроків

Afterschool HUB

Садочок

Чим особлива Kingdom Family?

Допомагаємо дитині стати успішною
у світі, що швидко змінюється

Цінності школи

Толерантність, чуйність, відкрите та дружелюбне ставлення. В наших класах немає булінгу між учнями.

Kingdom - школа повного дня (з 8.30 до 19.00)

На 1 місці - можливості та інтереси кожного учня

Психологічний супровід, потужна система мотивації, кращі світові навчальні практики, такі як ТРВЗ (теорії розв’язання винахідницьких завдань), поглиблене вивчення англійської та з 2-го класу — німецької мови, заняття з носіями мови - все це є ефективним завдяки невеликому наповненню класів

Садочок

Чим особлива Kingdom Family?

Допомагаємо дитині стати успішною у світі, що швидко змінюється

Цінності школи

Kingdom - школа повного дня (з 8.30 до 19.00)

Даруємо родинам вечори вільні від виконання домашніх завдань. Учні після уроків відвідують студії, насолоджуються спілкуванням між собою, отримують теплу підтримку менторів.

На 1 місці - можливості та інтереси кожного учня

Комфорт та естетика,
які спонукають навчатись

Сучасне обладнання, просторі приміщення, які поділяються на зони, повне матеріально-технічне забезпечення - усе це ми створили, щоб в наших учнів був настрій, ресурс та можливості досягати успіхів у навчанні.

Клас української мови

А ви знали, що всі відтінки синього кольору заспокоюють нервову систему та сприяють відновленню нервових клітин, а відтінок «аквамарин» ще й спонукає створювати нові свіжі ідеї?

Клас природничих наук

Лабораторія класу природничих наук

Клас природничих наук

Зона для читання